درباره ما

در کشور ما نشريات متعددي به چاپ مي رسند كه عموما به دلايل مختلف براي مخاطبين شناخته شده نيستند و حتي متخصصين آن رشته نيز از انتشار آنها بي اطلاع مي باشند. همچنين بسياري از علاقمندان و پژوهشگران نيازمند جستجو و مطالعه مقالات و مطالب مندرج در شماره های مختلف نشريات هستند كه پاسخ آنها جز با استفاده از فن آوري اطلاعات مقدور نيست.

در حال حاضر وبسایت های متعددی در بستر وب وجود دارند که به نمایه سازی پژوهش های علمی کشور شامل مقالات، کتاب ها و پایان نامه ها می پردازند.

اما با یک جستجوی ساده در مورد مقاله ای خاص در سایتهایی همچون گوگل می توان خلا فقدان تکنولوژی مناسبی که این مقالات را برای محققان و پژوهش گران بومی قابل دسترس کند را حس کرد.

شرکت پرتو اطلس لیان در سال 94 فعالیت خود را در با درک این نیاز و با طراحی موتور جستجوی پیشرفته با تکنولوژی الاستیک سرچ برای دسترسی راحت تر پژوهشگران به مقالات منتشر شده در نشریات کشور آغاز کرد هدف ما در اولین گام جمع آوری و دسترسی آسان به تمامی نشریات در یک پایگاه داده و همچنین جستجوی پیشرفته و بسیار سریع در میان مقالات و نشریات معتبر فارسی با استفاده از تکنولوژی های به روز و قابل شناسایی توسط موتور های جستجو مطرح چون گوگل می باشد.

مزيت استفاده از سایت ما جستجوي پیشرفته و جامع به همراه دسترسی آسان و سريع به مقالات مورد نياز در يک بانک اطلاعاتی است که موجب صرفه جویی در وقت و هزينه های شما می شود و حق عضویت دريافتی از کاربران در واقع هزينه بهره مندی از خدمات ارايه شده به اعضا است و بهای مقالاتی که توسط اعضا خوانده می شود نيست.

لازم به ذکر است که اين سايت کاملا مستقل و خصوصی است و به هيچ اداره، سازمان، نهاد و شرکت دولتی و غيردولتی وابسته نيست.