چرا کلاس خصوصی آنلاین ؟


Responsive image

چرا کلاس خصوصی آنلاین ؟

 

 

اگه شما از اون دسته آدمایی هستین که آموزش تنهایی رو ترجیح می‌دن و کلاس‌های جمعی حضوری براشون سخته، بهتون پیشنهاد می‌کنیم کلاس‌های خصوصی آنلاین ویراساینس رو امتحان کنین.

 کلاس های خصوصی حضوری بعضا هزینه هاشون بالاس و مستلزم امکانات خاصی هستن، چرا که اکثر معلمین خصوصی به منزلتون میان و شما باید فضای کافی تو منزل داشته باشین. به ویژه اگر دانشجو باشین و تو خوابگاه، که وضعیت رو به مراتب دشوارتر می‌کنه. به همین خاطر استقبال از کلاس های خصوصی آنلاین روز‌به‌روز داره بیشتر می‌شه و مزیت‌های فراوانی برای طرفین هم استاد و هم دانشجو داره.

 

کلاس خصوصی آنلاین ویراساینس چه ویژگی هایی داره؟

 

شما با استادتون همزمان آنلاین می‌شین و می‌تونین مکالمه‌ی صوتی و تصویری داشته باشین. مکالمه‌ی تصویری با استاد تأثیر مثبتی تو روند آموزش داره، چرا که هم شما و هم استاد می‌تونین از همدیگه سوال بپرسین و با هم بحث و تبادل نظر داشته باشین.

اگر در زمان درخواست کلاس خصوصی در فرم خود گزینه‌ی آموزش گروهی رو زده‌این، بقیه که با این استاد برداشته اند و تو موضوع مورد نظر شما درخواست کلاس داده ان ، با شما همراه می‌شن. امکان چت کردن تعبیه شده و می‌تونین با همکلاسی و استادتون چت کنین.

صفحه‌ای که مطالب را نشون می‌ده و استاد اون‌ها را آموزش می‌ده، یه تخته‌ی مجازیه که هر فایل پی‌دی‌اف، اسلاید و عکسی در اون قابل نمایشه. استفاده از این امکانات ضمن اینکه بر کیفیت آموزش شما تاثیر میگذاره کار استفاده از منابع رو برای استادتون آسون می‌کنه. برای مثال استاد شما میتونه آخرین مقاله‌ای که در زمینه‌ی مورد نظر شما چاپ شده رو روی تخته‌ی مجازی نمایش بده. از این رو منابع مختلف مورد نیاز تو پروسه‌ی آموزش شما به راحتی به کار گرفته میشن.

در کلاس‌های خصوصی آنلاین می‌تونین هر فایلی رو که لازم باشه آپلود کنین و با همکلاسی‌هاتون به اشتراک بگذارین و یا فایل هایی که بقیه به اشتراک گذاشته‌ان رو دانلود و استفاده کنین.

 

چرا کلاس های خصوصی آنلاین :

 

همون‌طوری که در بالا توضیح داده شده، کلاس‌های خصوصی آنلاین به دلایل مختلفی طرفداران زیادی داره. بر طبق مقاله‌ای تحت عنوان " اشتراک گذاری منافع کلاس های خصوصی آنلاین " که در سایت فوربز قرار  داره، تخمین زده شده که درآمد کلاس‌های خصوصی آنلاین در سرتاسر دنیا در سال 2018 به 102 میلیارد دلار میرسه و 90%  بازار در دست ایالات متحده ، اروپا و آسیاست.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که امروزه کلاس‌های خصوصی آنلاین ترجیح داده می‌شن مسئله‌ی هزینه و وقته. کلاس‌های خصوصی حضوری هزینه‌ی بالایی دارن. شما می‌تونین همون کلاس رو آنلاین بردارین و هزینه‌ی کمتری پرداخت کنین. در ضمن با مدرس‌تون در محیط مناسبی و به صورت زنده آموزش می‌بینین. چهره‌ی مدرستون را می‌بینین و با روشن کردن میکروفنتون باهاش صحبت می‌کنین و ازش سوال می‌پرسین.

بدیهیه آموزش خصوصی حضوری ازکیفیت بالاتری برخورداره. ولی همزمان محدودیت‌های زیادی داره که استفاده رو برای عده‌ی زیادی سخت میکنه. درصورتی که برای شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین فقط کافیه به کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشته باشین. به طورکلی کلاس های خصوصی آنلاین مزایای زیر برای دانشجو داره:

 

عدم محدودیت مکانی :

 

کلاس‌های خصوصی معمولاً در منزل دانشجو تشکیل می‌شه و احتیاج  به فضایی آرام و محیطی مناسب داره. اگه تو جایی زندگی می‌کنین که فراهم کردن این محیط براتون سخته؛ کلاس‌های خصوصی حضوری ممکنه  تاحدی موجب اتلاف هزینه و وقت شما بشه. در صورتی که عدم محدودیت مکانی کلاس‌های خصوصی آنلاین به ویژه برای دانشجویان ساکن خوابگاه مزیت خوبی قلمداد می‌شه. با توجه به اینکه دانشجویان بیشتر از هر قشر دیگری برای ادامه تحصیل و ورود به بازار کار، نیازمند آموزش هستن.

 

عدم محدودیت اساتید :

 

در کلاس‌های خصوصی آنلاین با هر استادی که تمایل دارین کار می‌کنین. شما ازمیان اساتید متنوع و مجرب  حق انتخاب دارین. از این رو تنوع گزینه‌ها هم باعث می‌شه که کیفیت کلاس‌تون به ماکزیمم برسه و هم رقابت میان مدرسین مختلف  هم باعث میشه که کیفیت آموزش بیشتر بشه.

 

صرفه اقتصادی :

 

هزینه ی کلاس‌های خصوصی آنلاین به مراتب بسیار پایین‌تر از کلاس‌های حضوریه. مخصوصاً زمانی‌که تمایل دارین در چندین حوزه‌ی مختلف آموزش ببنین.

 

عدم محدودیت زمانی و انعطاف برنامه :

همه می‌دونیم که برنامه‌ی کلاسی دانشجویان گاهی خیلی پراکنده می‌شه. خودم زمانی‌که دانشجو بودم در دوره‌ی کارشناسی روزهایی بود که در هفته ساعت 8 کلاس داشتم، کلاس بعدی 12و بعد از اون ساعت 4،  در طول روز وقت انجام هیچ کاری رو نداشتم. حساب کنین با این اوصاف تصمیم بگیریم که برای کارشناسی ارشد هم درس بخونیم و هم در این رابطه دوره‌های آموزشی بگذرونیم که برنامه‌ریزی زمانی رو خیلی دشوار می‌کنه. اگه هم در کلاسی شرکت می‌کردم یا مدرس خصوصی داشتم، باید سر ساعت حاضر میشدم. در کلاس خصوصی آنلاین انعطاف برنامه وجود داره. شما می‌تونین با نظر مدرس حتی ساعت 10 شب زمانی‌که کاملاً استراحت کرده‌این انلاین بشین و سرکلاس حضور پیدا کنین. مخصوصاً اگه بخواین برای کنکور کارشناسی آماده بشین ساعات مطالعه شما رو کاهش نمی ده.

استفاده از کلاس های ویراساینس خیلی آسونه. بالفرض مثال میخواین در زمینه ی برنامه نویسی آموزش ببینین، روی درخواست کلاس خصوصی کلیک می کنین و فرم درخواست رو پر می کنین و گزینه ی ارسال رو میزنین. در این فرم درخواست ، میتونین قیمت و محدودیت زمانی و شرایط دیگر را لحاظ کنید.

                                                                                                

تگ ها:

پوریا دلیری
یک ویراساینسی هستم که پرانرژی دارم برای بهتر شدن و بهتر کردن تلاش می کنم معتقدم همیشه برای متوقف شدن زوده و باید حرکت کرد چون برایند حرکت تک تک ماست که می تونه دنیا رو جای بهتری برای زندگی بکنه.

آخرین مطالب:

۴ نکته‌ی کلیدی برای آموزش آنلاین
۴ نکته‌ی کلیدی برای آموزش آنلاین

در این پست شما رو با روش‌هایی آشنا می‌کنم‌ تا د...

به هرچیزی فکر کنم به آن می رسم، واقعیت علمی یا حقه بازی؟!
به هرچیزی فکر کنم به آن می رسم، واقعیت علمی یا حقه بازی؟!

بسیاری از ما دور و برمون پر از مجلات موفقیت و ا...

چرا تصمیم گرفتم که مدرس آنلاین بشم ؟
چرا تصمیم گرفتم که مدرس آنلاین بشم ؟

تجربه‌ی تدریس آنلاین با تجربه تدریس سنتی فرق دا...

چرا کلاس خصوصی آنلاین ؟
چرا کلاس خصوصی آنلاین ؟

اگه شما از اون دسته از آدمایی هستین که تنهایی ر...