درباره ما

ویراساینس به پژوهشگران در یافتن منابع پژوهشی مورد نیازشون کمک می کنه.

چطور؟

  • ویراساینس بیش از 10 میلیون مقاله معتبر پژوهشی رو نمایه کرده و کاربران با استفاده از موتور جستجوی هوشمند ویراساینس می توانند به راحتی مقالات مورد نظر خود را پیدا کنن.
  • ربات های ویراساینس هر روز چندین هزار ژورنال در رشته های مختلف رو بررسی می کنن و هر موقع که مقاله ی جدیدی منتشر شود آن مقاله را به صورت کاملا هوشمند نمایه می کنه و در اختیار کاربران ویراساینس قرار می دهند.
  • شما می تونید ژورنال های مرتبط با خودتون رو دنبال کنید و از منابع جدید و مرتبط مطلع بشید.

ما از سال ۹۵ شروع کردیم. از رصد و جمع آوری منابع پژوهشی فارسی شروع کردیم و تونستیم در زمان خیلی کمی توجه پژوهشگران و دانشجویان زیادی رو جلب کنیم. چون برای بار اول می تونستن خیلی راحت منابعی رو که سخت دنبالش بودن با چند تا کلیک بدست بیارن.

اینطوری شد که ما هم خیلی مصمم تر شدیم و خواستیم در حد توان خودمون دنیا رو به جای بهتری تغییر بدیم. در این مدت تعداد مقالات نمایه شده در ویراساینس رو 10 برابر کردیم. الان ربات های هوشمند ویراساینس مشغول رصد ژورنال های علمی داخلی و خارجی هستند و برای کاربران ویراساینس موقعیت خیلی خوبی برای به روز بودن و همگامی با جامعه علمی جهان فراهم کردن.

داریم به چه سمتی میریم؟

علاوه بر ماموریت فراهم کردن منابع جدید و معتبر که همیشه دنبال خواهیم کرد خیلی خوشحالیم که به زودی خبرهای هیجان انگیزی برای پژوهشگران خواهیم داشت. در خبرنامه ویراساینس عضو بشید که اولین نفر باشید که از اونا مطلع بشید!

× خانه ژورنال ها ثبت نام ورود